Strona główna Strona główna Sprawdź pocztę Zaloguj się
Opisy pakietów internetowych
 
Strefa minimalistyczna
 

Strefa minimalistyczna to absolutne minimum by zawsze być na bieżąco z codziennymi wydarzeniami, wykonać przelew bankowy, czy porozmawiać ze znajomymi ulubinym komunikatorem. To najlepsza oferta dla zaczynających przygodę z internetem.

 
Strefa użytkowa
 

W strefie użytkowej zaczynasz spełniać swoje potrzeby wyższego poziomu. Odbieranie maili z większymi załącznikami nie stanowi już najmniejszego problemu. Oglądanie filmów i słuchanie muzyki bez zbędnego buforowania, to tylko niektóre z wielu pozytywnych stron strefy użytkowej.

 
Strefa wygodnicka
 
 

Najwygodniejsza strefa internetu, w której na wyciągnięcie ręki masz wszystkie najważniejsze zasoby światowej sieci. Już nie musisz czekać godzinami na pobranie ważnych, dużych plików, a wysyłanie zdjęć do cyfrowego labolatorium wykonujesz w tle innych, bierzących zadań.

 
Strefa wymagająca
 

Internet staje się coraz bardziej interaktywny i zaczyna wymagać od użytkownika coraz więcej. Coraz większe znaczenie w komunikacji zaczyna mieć możliwość wysyłania danych. W strefie wymagającej znadziesz rozwiązania pozwalające spełnić oczekiwania najbardziej zawansowanych aplikacji internetowych.

 
Strefa bezkompromisowa
 

Najbardziej ekskluzywne i bezkompromisowe wykorzystanie internetu. Strumienie audio 5.1 i video w jakości HD wymagają rozwiązań bezkompromisowych. Jednoczesne korzystanie z internetu na wielu komputerach przestaje być jakimkolwiek problemem.

Najnowsze promocje

(C) 2002-2010 Copyright by tombogmedia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt