Strona główna Strona główna Sprawdź pocztę Zaloguj się
Oferta internetowa

Na terenie Mińska Mazowieckiego zapewniamy szerokopasmowy dostęp do internetu za stałą opłatę miesięczną, bez względu na ilość przesłanych pakietów danych. Poprzez światłowodową infrastrukturę podłączamy do sieci całe bloki, osiedla mieszkaniowe, oraz firmy wymagające stabilnego łącza o najwyższych parametrach.

Nasza oferta skonstruowana jest w oparciu o 10-cio letnie doświadczenie w dostarczaniu usług mieszkańcom Mińska. Przez ten czas poznaliśmy ich potrzeby i oczekiwania. Staramy się aby każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie. Dla tych, którym standardowa oferta nie wystarcza, przygotowujemy oferty specjalne, w oparciu o indywidualne wymagania.

W chwili obecnej trwają prace związane z wdrożeniem taniej telefonii stacjonarnej w technologii VOIP. Już niedługo przedstawimy Państwu nową ofertę tanich połączeń telefonicznych, już od 5 gr/min. Klienci naszej sieci będą mogli dzwonić do siebie za darmo, bez żadnych ograniczeń !!!

Kolejnym krokiem w przyszłość jaki przygotowujemy dla Państwa, będzie oferta telewizyjna. W tej chwili pracujemy nad dostosowaniem naszej sieci do przesyłu sygnałów TV.

Najnowsze promocje

(C) 2002-2010 Copyright by tombogmedia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt