Strona główna Strona główna Sprawdź pocztę Zaloguj się
Sprawdź swoje potrzeby

Gdzie kończy się granica naszych potrzeb w dziedzinie dostępu do internetu ? Czy istnieje jakiś sprawdzony wzór, którym można wyliczyć ile danych potrzebujemy pobrać z internetu, a ile do niego wysłać ? Czy na pewno potrzebujemy najdroższej usługi, żeby zaspokoić swoje potrzeby ?

Na te i inne pytania odpowiedź może wydawać się bardzo skomplikowana, ale nie w naszej sieci. Jako jedyni na rynku, zamiast odpowiadać na te pytania, umożliwiamy Państwu dokładne sprawdzenie swoich potrzeb na żywym organiźmie i dopiero potem podjęcie decyzji o zakupie konkretnego pakietu usług.

Po okresie próbnym otrzymacie od nas Państwo dokładne statystyki swojej aktywności w sieci. Na ich podstawie będziemy mogli dopasować ofertę idealnie spełniającą Państwa oczekiwania. Dzięki temu unikną Państwo zbędnych kosztów związanych z zakupem zbyt rozbudowanej oferty.

Naszym przewodnim celem jest zadowolenie klienta, dlatego wciąż pracujemy nad idealnym dopasowaniem oferty do jego potrzeb. Jeśli nasza standardowa oferta nie znalazła uznania w Państwa oczach, prosimy o kontakt. Z całą pewnością skonstruujemy wyjątkową ofertę, która zadowoli Państwa indywidualne wymagania.

Najnowsze promocje

(C) 2002-2010 Copyright by tombogmedia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt